angličtina & taliančina

Individuálne lekcie

Učiť sa cudzí jazyk je dôležité a pre niekoho to môže byť dokonca aj veľkou výzvou. Lekcie sa snažím prispôsobovať študentovi, keďže každý z nás je iný. Niekto vyžaduje rýchlejšie tempo, niekomu vyhovuje, keď sa ide s učivom pomalšie a veľa sa opakuje, niekto má rád zábavné aktivity, iní zas preferujú skôr tradičnejšie vyučovanie. Nemusíte mať preto žiadne obavy, je to prirodzené a na všetkom sa dohodneme.

Individuálne lekcie si vyberajú ľudia, ktorí chcú študovať samostatne s lektorom. Vďaka tomu sa lektor môže plne venovať študentovi, jeho individuálnym požiadavkám a potrebám. Lekcie prebiehajú online, takže môžete študovať z pohodlia domova, z kancelárie alebo aj zo zahraničia. Po „skúšobnej“ lekcii si vyberiete balíček lekcií, ktorý Vám najviac vyhovuje. Balíčky platia pre oba jazyky. 

Balíček 5 lekcií
Balíček 10 lekcií
Balíček 15 lekcií

Hľadáte krátkodobú spoluprácu? Potrebujete si len „oprášiť“ svoje už nadobudnuté vedomosti? V tom prípade je pre Vás vhodný balíček 5 lekcií, vďaka ktorému sa nemusíte viazať na dlhú dobu.

Rozhodli ste sa učiť jazyk dlhodobo? Chcete v ňom postupne napredovať? V tom prípade budete benefitovať z balíčka 10 lekcií. 

Rozhodli ste sa naplno pustiť do vyšperkovania Vašich jazykových znalostí? Pre všetkých skutočne odhodlaných je tu balíček 15 lekcií, ktorý je medzi študentmi aj najpopulárnejší.

Konverzačné lekcie

Konverzačné lekcie trvajú 30 minút a sú určené všetkým, ktorí s jazykom len nezačínajú a hľadajú lekcie zamerané len na konverzáciu. Témy konverzácií sú rôzne. Môže ísť o vopred dohodnutú tému alebo voľný rozhovor. Lekcie nie sú časovo náročné a sú tiež skvelým doplnkom k mentoringu.

mini konverzácie

Ako začína spolupráca?

1. Prvý kontakt
Ozvete sa mi so záujmom o lekcie prostredníctvom kontaktného formulára v sekcii "KONTAKT" alebo emailom na jazykysjankou@gmail.com. Zašlem Vám úvodný dotazník a dohodneme si skúšobnú lekciu.
2. Skúšobná hodina
Skúšobná lekcia trvá 45 min., je nezáväzná a stojí 15 €. Počas lekcie sa porozprávame o Vašich očakávaniach a predstavách. Zároveň trošku zistím, ako sú na tom Vaše jazykové znalosti.
3. Výber balíčka
V prípade, že sa rozhodnete s lekciami pokračovať, vyberiete si balíček lekcií, ktorý je pre Vás najvhodnejší. Následne Vám zašlem faktúru, uhradíte ju a ideme na to! 🙂
priateľská atmosféra

Priateľská atmosféra

Už žiadne obavy položiť otázku, požiadať o zopakovanie či strach z robenia chýb.

rôznorodé aktivity

Rôznorodé aktivity

Nemaj obavy z toho, že budeme prechádzať cvičenie za cvičením v učebnici. Nepracujeme podľa učebnice. Jazykové hry, konverzačné aktivity, práca s autentickými materiálmi... Aj to nás čaká počas lekcií!

individuálny prístup

Individuálny prístup

Lekcie prispôsobené potrebám a preferenciám študenta s ohľadom na študentove možnosti. Niekomu to ide rýchlejšie, inému pomalšie.

Často kladené otázky

Ako si dohodnem prvú lekciu?

Je to jednoduché. Stačí sa mi ozvať na môj email jazykysjankou@gmail.com alebo môžete využiť formulár v sekcii „Kontakt“, príp. mi napísať správu na Instagrame. Dohodneme si termín úvodnej hodiny. Zároveň dostanete odo mňa dotazník, vďaka ktorému zistím niečo bližšie o vašej motivácii učiť sa cudzí jazyk a vašich doterajších skúsenostiach s výučbou.

Je online vyučovanie vhodné aj pre úplných začiatočníkov?

Áno, samozrejme. Nezáleží, či je študent začiatočník, mierne pokročilý alebo pokročilý. Online výuka je vhodná pre všetkých. Obsah hodín sa prispôsobuje študentovi.

Čo ak potrebujem zrušiť lekciu?

Ak potrebujete zrušiť hodinu, nie je problém. Treba však túto skutočnosť oznámiť aspoň 24 h vopred. Lekciu si potom môžete nahradiť v iný deň alebo čas v tom istom týždni, príp. sa dohodneme na dištančnej úlohe – zašlem materiály a cvičenia na samoštúdium. V prípade, že študent nedá vedieť dostatočne vopred, lekcia sa považuje za odučenú bez možnosti náhrady alebo vrátenia peňazí. Ak sa stane, že je študent dlhšie chorý alebo ide na dovolenku, samozrejme, že tam sa vieme spoločne dohodnúť 🙂

Učíš aj osobne?

Momentálne len online.

Učíš len 1:1?

Nie. Je možný aj kurz pre dvojice či menšie skupinky. V prípade špecifických požiadaviek sa treba na mňa obrátiť a dohodneme sa. 🙂

Ako prebiehajú hodiny?

Hodiny sa snažím prispôsobiť potrebám študenta. Lekciu zvyčajne začínam krátkym “zahrievacím” rozhovorom a opakovaním. Celkovo sú lekcie vedené konverzačným spôsobom, využívam aj rôzne hry. Dlhšie videá, články a gramatické cvičenia zadávam skôr ako domácu úlohu, aby mal študent čo najviac priestoru na komunikáciu a aby sme mali čas na vysvetlenie učiva. 

Aké sú výhody online lekcií?

Výhodou je určite pohodlie. Lekcie môžete absolvovať z pohodlia domova, z kancelárie alebo pokojne zo zahraničnej cesty. Nezáleží, čo budete mať na sebe oblečené či obuté… Okrem toho ušetríte čas a peniaze za cestu.

Aké jazykové úrovne učíš?

Angličtinu učím najmä úrovne A2-B2/C1. V taliančine, naopak, mám najviac skúseností s úrovňami A0-B1, takže sa zameriavam hlavne na ne.

Čo hovoria Moji študenti?

 

ZOSTAŇME V KONTAKTE

jazykysjankou@gmail.com