Lektorka angličtiny a taliančiny

Pomôžem ti uspieť...

v Angličtine & taliančine

bez stresu, systematicky a zábavne

O MNE...

V tejto časti by som Vám rada priblížila, ako som sa dostala k práci lektorky anglického a talianskeho jazyka.

Olomouc

Olomouc

Magisterské štúdium Anglickej a talianskej filológie som absolvovala na Filozofickej fakulte Univerzity Palackého v Olomouci. Tu som úspešne zložila aj skúšku z doplňujúceho pedagogického štúdia a získala prvé skúsenosti s výučbou cudzích jazykov vďaka práci lektorky jazykovej školy.

Kalábria

Počas vysokoškolského štúdia som sa zúčastnila letného intenzívneho kurzu taliančiny na univerzite v Kalábrii. Miesto mi natoľko učarovalo, že o rok som sa vrátila a navštevovala ďalší mesačný kurz. Po skončení bakalárskeho štúdia VŠ som sa vrátila na 2 mesiace na to isté miesto, tentokrát ako stážistka na Oddelení medzinárodných vzťahov spomínanej univerzity.

Reggio Calabria
Udine

Udine

Počas magisterského štúdia som sa rozhodla pre zmenu a vycestovala viac na sever – do Udine. Práve v Udine som na univerzite strávila 1 semester štúdiom anglickej lingvistiky, talianskej literatúry a prekladu. 

Malta

Po skončení vysokej školy ma chuť poznávať iné krajiny (najmä tie anglicky a taliansky hovoriace) neprešla a časť leta som strávila na slnečnej Malte. Nešlo celkom o dovolenkový pobyt, ale o pracovnú skúsenosť na pozícii „Activity Leader“.

Malta

Slovensko

Po návrate na Slovensko som prijala prácu učiteľky štátnej školy. Práci som sa venovala 3 roky. Za ten čas som mala možnosť vyskúšať si prácu so žiakmi vo veku od 11 do 20 rokov. Následne som sa rozhodla pokračovať kariérou „na voľnej nohe“. Zameriavam sa na študentov angličtiny na úrovni A2-B2. Naopak, v taliančine mám najviac skúseností s úplnými začiatočníkmi, začiatočníkmi a mierne pokročilými.

Vo voľnom čase sa rada vzdelávam, venujem sa strečingu, aerial hoop a chodím na prechádzky. 

 

ZOSTAŇME V KONTAKTE

jazykysjankou@gmail.com