V┼íeobecn├ę obchodn├ę podmienky

Z├íkladn├ę ├║daje o mne┬á

Mgr. Jana Mokrá 

IČO: 52590461 

IČ DPH: SK1125991889 

S├şdlo: Hlavn├í ulica 193/113, 013 13 Konsk├í┬á

Som zap├şsan├í v ┼żivnostenskom registri, pr├şslu┼ín├Ż ├║rad je Okresn├Ż ├║rad ┼Żilina.┬á

Nie som platca DPH. 

Kontaktn├ę ├║daje:┬á

e-mail: jazykysjankou@gmail.com 

telef├│n: +421 902 321 387

www.jazykysjankou.sk

Na uvedenom e-maily som v├ím k dispoz├şci├ş pre be┼żn├║ komunik├íciu aj pre pr├şpadn├ę vybavovanie podnetov a reklam├íci├ş. (─Ćalej len ÔÇ×poskytovate─żÔÇť)

Prihlásenie

Zmluvn├Ż vz┼ąah medzi poskytovate─żom a ┼ítudentom vznik├í zadan├şm objedn├ívky na jazykov├ę slu┼żby. Podmienkou platnej objedn├ívky kurzu anglick├ęho alebo talianskeho jazyka je dodanie faktura─Źn├Żch ├║dajov (adresa kupuj├║ceho a po─Źet dohodnut├Żch lekci├ş anglick├ęho alebo talianskeho jazyka) poskytovate─żovi.

Platba

1) Kurzovn├ę je mo┼żn├ę uhradi┼ą prevodom na ├║─Źet.

2) Splatnos┼ą kurzovn├ęho prevodom je najnesk├┤r de┼ł pred zah├íjen├şm kurzu.

3) ─î├şslo ├║─Źtu poskytovate─ża je SK64 8330 0000 0023 0168 0416.

Storno podmienky

1) ┼átudent m├┤┼że dohodnut├Ż term├şn lekcie zru┼íi┼ą, av┼íak je povinn├Ż t├║to skuto─Źnos┼ą ozn├ími┼ą aspo┼ł 24 hod├şn pred konan├şm lekcie prostredn├şctvom sms spr├ívy alebo e-mailom. V opa─Źnom pr├şpade bude lekcia ├║─Źtovan├í v plnej sume.

2) V pr├şpade, ┼że sa ┼ítudent ospravedln├ş viac ako 24 hod├şn pred lekciou, m├í dve mo┼żnosti, ako si lekciu nahradi┼ą. a) V pr├şpade in├Żch vo─żn├Żch term├şnov zo strany poskytovate─ża je mo┼żn├ę lekciu nahradi┼ą v inom term├şne. b) Druh├í mo┼żnos┼ą je tzv. e-lekcia, kedy bud├║ ┼ítudentovi zaslan├ę materi├íly k samo┼ít├║diu, vr├ítane zadan├Żch ├║loh, ktor├ę n├ísledne lektor oprav├ş, spripomienkuje a pomocou di┼ítan─Źnej v├Żuky bude lekcia pova┼żovan├í za odu─Źen├║.

3) Pokia─ż sa ┼ítudent, bez predch├ídzaj├║ceho informovania poskytovate─ża, nedostav├ş na v├Żuku do 15 min├║t od dohodnut├ęho term├şnu za─Źiatku lekcie, lekcia automaticky prepad├í a je pova┼żovan├í za odu─Źen├║ bez mo┼żnosti jej nahradenia.

4) V pr├şpade choroby ─Źi dovolenky je mo┼żnos┼ą individu├ílnej dohody ÔÇô preru┼íenie lekci├ş, n├íhradn├Ż term├şn a pod.

5) Zak├║pen├ę lekcie s├║ nepren├í┼íate─żn├ę a nevratn├ę. Predplaten├ę lekcie je potrebn├ę vy─Źerpa┼ą pod─ża typu bal├ş─Źka:

ÔÇô do 2 mesiacov predplatn├ę na 5 lekci├ş ÔÇô do 4 mesiacov predplatn├ę na 10 lekci├ş ÔÇô do 6 mesiacov predplatn├ę na 15 lekci├ş

Zmeny podmienok

Ak├ęko─żvek zmeny v t├Żchto obchodn├Żch podmienkach bud├║ realizovan├ę v p├şsomnej forme so s├║hlasom oboch z├║─Źastnen├Żch str├ín.

Ochrana osobn├Żch ├║dajov

1) Prehl├ísenie poskytovate─ża: Poskytovate─ż sa zav├Ązuje plne re┼ípektova┼ą d├┤vern├Ż charakter osobn├Żch a firemn├Żch d├ít z├íkazn├şka, ktor├ę s├║ zabezpe─Źen├ę proti neautorizovan├ęmu pr├şstupu a chr├ínen├ę proti zneu┼żitiu. ├Üdaje nutn├ę k faktur├íci├ş s├║ nevyhnutn├ę pre identifik├íciu z├íkazn├şka. S├║ pou┼żit├ę k realiz├íci├ş cel├ęho obchodu, vr├ítane nevyhnutn├Żch ├║─Źtovn├Żch oper├íci├ş, vystavenie da┼łov├ęho dokladu, identifik├íciu bezhotovostn├Żch platieb a pre komunik├íciu s poskytovate─żom.

2) Z├íkazn├şk a poskytovate─ż ber├║ t├Żmto na vedomie, ┼że v┼íetky inform├ície, ktor├ę o sebe pri ┼ít├║diu z├şskaj├║, s├║ pokladan├ę za ve─żmi d├┤vern├ę a citliv├ę a s ako tak├Żmi bud├║ s nimi naklada┼ą.

3) ┼átudent v├Żslovne berie na vedomie, ┼że ak├ęko─żvek materi├íly poskytnut├ę mu zo strany poskytovate─ża s├║ predmetom pr├ív du┼íevn├ęho vlastn├şctva. Za t├Żmto ├║─Źelom sa ┼átudent v├Żslovne zav├Ązuje zdr┼ża┼ą sa ak├ęhoko─żvek konania, ktor├Żm by bez predch├ídzaj├║ceho s├║hlasu opr├ívnenej osoby zasiahol do t├Żchto pr├ív, a to najm├Ą vyhotoven├şm rozmno┼żen├şm (k├│pi├ş) materi├ílov.

Z├ívere─Źn├ę ustanovenie

Znenie t├Żchto obchodn├Żch podmienok je pre zmluvn├ę strany z├ív├Ązn├ę. ├Ühradou fakt├║ry sa ┼ítudent zav├Ązuje uveden├ę obchodn├ę podmienky dodr┼żiava┼ą.