Čo hovoria iní?

Lekcie s Jankou sú skvelé. Vždy sa na lekcie angličtiny teším, pretože Janka má vždy pripravené hry, články a cvičenia, ktorým sa venujeme na hodine. Vždy vymyslí nejakú inú tému, ktorú preberáme a vďaka tomu sa vždy naučím nové slovíčka. Samozrejme, cvičenia sú skvelo prispôsobené na moju úroveň angličtiny. Odkedy chodím na doučovanie k Janke, nemám už strach sa v zahraničí niečo spýtať a dohodnúť sa v angličtine, niekedy to bolo pre mňa nepredstaviteľné, že by som sa mala niekomu prihovoriť v angličtine - takže môžem potvrdiť, že lekcie mi veľmi pomáhajú. A som veľmi rada, že môžem chodiť na lekcie k Janke. Určite odporúčam každému.:)

Paula K.

Veľmi oceňujem snahu lektorky pripraviť lekciu tak, aby bola šitá na mieru. Vystihne témy a oblasti, ktoré ma zaujímajú a tým zvyšuje môj záujem o učenie a motiváciu pracovať na cvičeniach týkajúcich sa gramatiky. Lekcie sú plné nových informácií, sú hravé a zamerané na rozvoj komunikácie v cudzom jazyku. Doteraz som s výučbou cudzieho jazyka mala problémy, brala som to ako povinnosti. V súčasnosti sa na lekcie vždy teším, aj napriek vyťaženiu pri iných pracovných povinnostiach. Vďaka prístupu a snahe lektorky sa učenie cudzieho jazyka stalo pre mňa hobby, príjemne strávený čas s možnosťou získania vedomostí.

Zdenka D.

Ďakujem za odbúranie stresu z angličtiny 🙂 Teraz sa teším na každú hodinu a cudzí jazyk pre mňa prestal byť stašiakom. Začala som čítať anglické knižky, pozerať seriály výlučne s EN titulkami a to všetko vďaka motivovaniu lektorky Janky. Postupne sa mi zlepšuje konverzácia a už sa nebojím prehovoriť aj s native speakrom :)) Veľká vďaka

Ivka M.

Hodiny angličtiny s Jankou ma veľmi bavili, vždy som sa na ne tešila. Prirodzene ma nútila komunikovať v angličtine aj keď bola moja slovná zásoba veľmi obmedzená. Tiež sa mi páčila široká škála cvičení a aktivít, ktoré Janka na hodinách používala.

Katka M.

Janka ako lektorka je vynikajúca. Hodiny prebiehajú vo výbornej atmosfére. Na každú lekciu pripraví v predstihu materiály, ktoré sú pred lekciou dostupné. Snaží sa každú lekciu niečím obohatiť, či už cvičenia, rôzne rozhovory na zaujímavé témy, hry a podobne. Ako lektorku ju odporúčam všetkými desiatimi. 🙂

Peťo O.

Janka je skvelá, myslím, že tým je povedané všetko. Konečne niekto, pri kom si neuvedomujem , kedy bude koniec hodiny. 🙂

Darinka K.

Po viac ako 20tich rokoch som sa rozhodla vrátiť sa k štúdiu angličtiny. Vybrala som si Janku a môj výber bol správny. Janka je veľmi trpezlivá a milá učiteľka. Obdivujem jej úsmev a ochotu, ako aj ľudský prístup k študentovi, ktorý nemá skúsenosti s online výučbou. Na hodinu vždy pripraví zaujímavý materiál. Na spoločnú online hodinu sa vždy veľmi teším. A i keď som niekedy na hodine unavená a nesústredená, Janka to so mnou nikdy nevzdá. Ďakujem.

Radka V.

Ak hľadáte lektorku angličtiny, Janku odporúčam všetkými desiatimi. Je vždy milá, priateľská, na každú hodinu perfektne pripravená s výbornými konverzačnými zručnosťami. Dokáže skvelo povzbudiť, vysvetliť gramatické úskalia a motivovať k prekonávaniu prekážok. V repertoári má mnoho lektorských techník, vrátane tých, ktoré podporujú konverzáciu v anglickom jazyku hravou a zábavnou formou. Vie Vám pripraviť učebný program na mieru, citlivo a trpezlivo na základe Vašich potrieb.

Dominika Ď.

Som maximálne spokojná s mentoringom, vyhovuje mi to presne tak, ako to je.

Katka B.

Dlho som premýšľala, či ostať na jazykovej škole alebo nájsť niekoho súkromne. Nakoniec som si našla Janku. Lepšie som si nemohla vybrať. Celý čas sa mi venuje, je veľmi priateľská. Na jazykovke nás bolo veľa a vôbec ma to tam nebavilo. Teraz sa každý týždeň teším, keď mám mať angličtinu s Jankou. Učíme sa hravou formou, preberáme všelijaké zaujímavé témy a užitočné veci do života. Po celý čas komunikujeme po anglicky. Konečne som prekonala blok a v zahraničí som nemala problém komunikovať. A za to Janke patrí obrovské ďakujem!

Peťa P.

Mentoring s Jankou mi pomohol dať systém učenia sa. Janka kombinuje gramatiku s cvičeniami, posluchom a rozprávaním, čo mne osobne veľmi vyhovuje. Úlohy, ktoré tvorí, sú zábavné, zaujímavé a navyše mi stále dá nejaký dobrý tip na film alebo appku, ktorá mi v učení pomôže.

Daniela, Košice

Děkuji paní lektorce za příjemné lekce italštiny, Je to velmi milá a trpělivá dáma, proto mě mrzelo, že kurz netrval déle. Jistě by byl pod jejím vedením velmi přínosný.

Dominika, Praha

Jana was my first Italian teacher and until today also my best. She really invests a lot to prepare the lessons. From this it was quite various and never boring. At the end this learning style leads to the biggest progress for my Italian language.

Andreas, Olomouc

S lektorkou jsem byl nadmíru spokojen. Pro nás absolutní začátečníky nám paní Mokrá přinesla příjemný řád a vnesla jednoduchost v učení. Hodiny probíhaly interaktivně, a pokaždé s malým překvapením.

Doporučuji.

Jakub, Praha

 

Kontakt

jazykysjankou@gmail.com

jazykysjankou